Jef Diederen - Zonder titel

Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Lijst42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk dat mijn vader heeft gekregen van de kunstenaar. Recent ingelijst

Uit privé collectie en recent ingelijst

Jef Diederen (1920-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  JanineFrancis52
FA. (11)

Lid sinds 2020
45 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
32 cm
42 cm
21 cm
30 cm
Starttijd:19-06-2022 om 19:00
Eindtijd:28-06-2022 om 22:06
Openingsbod € 150
ObjectlocatieDwingeloo,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland