Jef Diedereren, kleurenlithografie uit 1964 15/25 - Verkocht

Jef Diedereren, kleurenlithografie uit 1964 15/25 kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Jef Diedereren, kleurenlithografie uit 1964 15/25 kopen? Bied vanaf 70!Jef Diedereren, kleurenlithografie uit 1964 15/25 kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1977 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Jef Diederen (1920-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde en genummerde litho, van Jef Diederen uit 1964. Waarschijnlijk door uv-licht iets verkleurd dat is vooral in het witvlak buiten de prent  maar met een passe partout valt dat niet meer op.  Papierformaat 50 x 37. Nummer 15 uit een serie van 25. De litho kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

ZZAL

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:23-01-2018 om 20:35
Eindtijd:07-02-2018 om 01:35
galeriefah
06 feb. / 23:25
€ 70