Jef Van Leemputten - Kippen - Verkocht

Jef Van Leemputten - Kippen kopen? Bied vanaf 155!
Jef Van Leemputten - Kippen kopen? Bied vanaf 155!Jef Van Leemputten - Kippen kopen? Bied vanaf 155!Jef Van Leemputten - Kippen kopen? Bied vanaf 155!
  • Jef Van Leemputten (1867-1948)
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 36 cm (h x b)
Lijst30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeervol werk van Jef Van Leemprutten (1865-1948)

Olie op doek, 36 x 25 cm, 40 x 30 cm ingelijst.

Getekend rechts onderaan.

Enkele kleine imperfecties en restauratiepuntjes

Jef Van Leemputten (1867-1948)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marckantony

Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
40 cm
30 cm
36 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 178,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2022 om 14:51
Eindtijd:07-12-2022 om 19:11
Lijstenmaker
07 dec. / 19:04
€ 155