Jeff Koons - Three Ball Total Equilibrium Tank

Jeff Koons - Three Ball Total Equilibrium Tank kopen? Bied vanaf 200!
Jeff Koons - Three Ball Total Equilibrium Tank kopen? Bied vanaf 200!Jeff Koons - Three Ball Total Equilibrium Tank kopen? Bied vanaf 200!Jeff Koons - Three Ball Total Equilibrium Tank kopen? Bied vanaf 200!Jeff Koons - Three Ball Total Equilibrium Tank kopen? Bied vanaf 200!Jeff Koons - Three Ball Total Equilibrium Tank kopen? Bied vanaf 200!
  • Jeff Koons (1955)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1996
TechniekStift
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Print of "Three Ball Total Equilibrium Tank", mounted on cardboard, one of Koon's works from 1996-1998. Hand-signed by the artist.

Veegje in het witte stuk bovenaan.

Bij inlijsting is dit niet te zien

Jeff Koons (1955)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Rex2205
FA. (3)

Lid sinds 2019
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
21 cm
24 cm
Starttijd:07-09-2022 om 18:47
Eindtijd:13-09-2022 om 20:58
Openingsbod € 200
ObjectlocatieAntwerpen, België