Jehan Frison, ets, zwart/wit, Le Cheval Blance Woluwe 1913

Jehan Frison, ets, zwart/wit, Le Cheval Blance Woluwe 1913 kopen? Bied vanaf 225!
Jehan Frison, ets, zwart/wit, Le Cheval Blance Woluwe 1913 kopen? Bied vanaf 225!Jehan Frison, ets, zwart/wit, Le Cheval Blance Woluwe 1913 kopen? Bied vanaf 225!Jehan Frison, ets, zwart/wit, Le Cheval Blance Woluwe 1913 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Rustini

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jehan Frison (1882-1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijst 50x40 cm, oplage 17/50

Belgische Kunstschilder, geboren Brussel 1882-1961 Linkebeek.

Leerling a.d Academie van St Joost

1896-1902 a.d Brusselse Kunstacademie

Vriendenkring van Auguste Oleffe en Rik Wouters

Lid vanCercle Artisique d' Auderghem

Musea: Brussel Kon. Museum schone kunsten, Museum van Elsene, Museum Hotel Charlier.

Dinant:Gemeentelujke verzameling

Jehan Frison (1882-1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rustini

Lid sinds 2017
verkochte items
Starttijd:07-08-2017 om 05:45
Eindtijd:14-08-2017 om 05:45
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieBreda, Nederland