Jelle de Vries - Aanspoeling

Jelle de Vries - Aanspoeling kopen? Bied vanaf 375!
Jelle de Vries - Aanspoeling kopen? Bied vanaf 375!Jelle de Vries - Aanspoeling kopen? Bied vanaf 375!Jelle de Vries - Aanspoeling kopen? Bied vanaf 375!Jelle de Vries - Aanspoeling kopen? Bied vanaf 375!
  • Jelle de Vries (1948)
Jaartal2002
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
Lijst81.6 cm x 81.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mijn schilderijen zijn landschappelijk van karakter maar niet in de traditionele zin van een landschap wat al ingericht is door mensenhanden. Wat ik schilder zijn landschappen in wording, land dat nog geschapen moet worden en steeds van vorm en structuur verandert. En dat zie je op de grens van land en water langs de kust en in het bijzonder bij onze Waddenzee. In mijn werk zul je zelden een horizon aantreffen die zo kenmerkend is voor de kust maar wel een andere lijn nl. de vloedlijn en de kustlijn. Ik laat mij inspireren wat ik daar zie en dat is in het verticale vlak.
Nog een kenmerk van mijn werk is de dikke structuur, ontstaan door een dikke pasta waarin o.a.  slik uit de Waddenzee in is verwerkt of zand/schelpen, enz.

Jelle de Vries (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  JelledeVries
FA. (3)

Lid sinds 2021
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
81.6 cm
81.6 cm
80 cm
80 cm
Starttijd:19-12-2022 om 20:06
Eindtijd:28-12-2022 om 22:12
Openingsbod € 375
ObjectlocatieMantgum,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier