FA. (6)

Jenny Dalenoord - HAVEN /// KLEURENLINOSNEDE VAN JENNY DALENOORD

Jenny Dalenoord - HAVEN /// KLEURENLINOSNEDE VAN JENNY DALENOORD kopen? Bied vanaf 40!
Jenny Dalenoord - HAVEN /// KLEURENLINOSNEDE VAN JENNY DALENOORD kopen? Bied vanaf 40!Jenny Dalenoord - HAVEN /// KLEURENLINOSNEDE VAN JENNY DALENOORD kopen? Bied vanaf 40!Jenny Dalenoord - HAVEN /// KLEURENLINOSNEDE VAN JENNY DALENOORD kopen? Bied vanaf 40!Jenny Dalenoord - HAVEN /// KLEURENLINOSNEDE VAN JENNY DALENOORD kopen? Bied vanaf 40!Jenny Dalenoord - HAVEN /// KLEURENLINOSNEDE VAN JENNY DALENOORD kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

499 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Jenny Dalenoord (1918-2013)
Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage74/120

Met potlood gesigneerde en gedateerde schilderachtige kleurenlinosnede van Jenny Dalenoord. Zeer goede conditie. Losbladig.Het werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.

Jenny Dalenoord (1918-2013)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

499 verkochte items
45 cm
34 cm
Starttijd:22-10-2018 om 09:51
Eindtijd:03-11-2018 om 15:40
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieRoermond, Nederland