Jenny Fleur (1930-2012) - ets handgesigneerd - "zonder titel" - Verkocht

Jenny Fleur (1930-2012) - ets handgesigneerd - "zonder titel" kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Jenny Fleur (1930-2012) - ets handgesigneerd - "zonder titel" kopen? Bied vanaf 25!Jenny Fleur (1930-2012) - ets handgesigneerd - "zonder titel" kopen? Bied vanaf 25!Jenny Fleur (1930-2012) - ets handgesigneerd - "zonder titel" kopen? Bied vanaf 25!Jenny Fleur (1930-2012) - ets handgesigneerd - "zonder titel" kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jenny Fleur (1930-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Een prachtige en zeldzame ets van de kunstenares Jenny Fleur (1930-2012). Niet ingelijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1973. Oplage: 6/6. Afmeting: 24 cm. x 31 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. De verzendkosten naar Belgie zijn verlaagd naar 10,- euro. Afhalen is echter ook mogelijk.

Jenny Fleur was een bekende Haagse kunstenares, beeldend- en literair lid van Pulchri Studio en de Haagse Kunstkring. Zij staat geregistreerd bij het Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie-RKD te Den Haag. Haar werk straalt spiritualiteit uit als een spiegel van haar diepste wezen. Ze werkte jaren bij de regionale TV, gaf interviews en had vooruitstrevende initiatieven voor literaire avonden en huisconcerten in de Hoogstraat (Den Haag) waar haar atelier was. Jenny heeft in heel Nederland op diverse plaatsen geexposeerd en combineerde dit met voordrachten van haar gedichten en korte verhalen.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:11-05-2017 om 13:23
Eindtijd:19-05-2017 om 13:23
vincentgelders
19 mei / 12:48
€ 25