Jentsje Popma, zeefdruk met lijst,

Jentsje Popma, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 75,00

Jentsje Popma, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 45!Jentsje Popma, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Jentsje Popma (1921)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Bruggetje bij Giesendam “
Afmetingen beeld: h.35 cm x b.40 cm (Lijst:  65 cm x 64 cm)
Gesigneerd: rechtsonder
Oplage: 91 / 140
Ingelijst: mooie aluminium lijst
Materiaal: papier
Conditie: in nieuwstaat
Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. In overleg kan op kosten van de koper het werk worden bezorgt met koerier.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:28-10-2014 om 08:27
Eindtijd:02-11-2014 om 08:37

Biedingen (7):

KarlW1
2 nov. / 08:28
€ 75
JHJ_244
2 nov. / 08:26
€ 70
KarlW1
2 nov. / 08:26
€ 65
JHJ_244
2 nov. / 08:25
€ 60
KarlW1
2 nov. / 08:24
€ 55
JHJ_244
2 nov. / 08:21
€ 50
KarlW1
1 nov. / 10:00
€ 45