Jentsje Popma, zeefdruk op papier, Titel: Bruggetje bij Giessendam

Jentsje Popma, zeefdruk op papier, Titel: Bruggetje bij Giessendam kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Jentsje Popma (1921)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Bruggetje bij Giessendam

Afmetingen:Beeld: 41 cm x 40 cm Blad: 50 cm x 50 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: E/A
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:27-09-2015 om 13:57
Eindtijd:07-10-2015 om 13:57

Biedingen (1):

AVD
4 okt. / 22:28
€ 50