Jentsje Popma, zeefdruk, titel: " Koolzaadveld met fluitekruid "

Jentsje Popma, zeefdruk, titel: " Koolzaadveld met fluitekruid " kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 80,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Jentsje Popma (1921)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ koolzaadveld met fluitekruid "
Afmetingen beeld: h. 35 cm x b. 41,5 cm (Blad: 45  cm x 51 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood
Oplage: 16/140
Ingelijst: Nee
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: In nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:18-11-2014 om 12:24
Eindtijd:25-11-2014 om 12:24

Biedingen (7):

KarlW1
25 nov. / 12:15
€ 80
gab
23 nov. / 18:57
€ 75
KarlW1
22 nov. / 22:45
€ 70
gab
22 nov. / 22:44
€ 65
KarlW1
22 nov. / 22:44
€ 60
gab
22 nov. / 19:27
€ 55
KarlW1
18 nov. / 14:33
€ 50