Jentsje Popma - Zomer.

Jentsje Popma - Zomer. kopen? Bied vanaf 70!

Jentsje Popma - Zomer.

Verkoopprijs: € 70,00

Jentsje Popma - Zomer. kopen? Bied vanaf 70!Jentsje Popma - Zomer. kopen? Bied vanaf 70!Jentsje Popma - Zomer. kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Jentsje Popma (1921)
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Popma is schilder van het Friese landschap. En soms daarbuiten.

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:27-11-2019 om 10:28
Eindtijd:08-12-2019 om 20:12

Biedingen (1):

Cygnes
6 dec. / 21:07
€ 70