Jeroen Henneman: Aquarel en inkt, Interieur met uitzicht op een sneeuwlandschap - Verkocht

Jeroen Henneman: Aquarel en inkt, Interieur met uitzicht op een sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 500,00

Jeroen Henneman: Aquarel en inkt, Interieur met uitzicht op een sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 500!Jeroen Henneman: Aquarel en inkt, Interieur met uitzicht op een sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 500!Jeroen Henneman: Aquarel en inkt, Interieur met uitzicht op een sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43324 verkochte items
Alle items van deze verkoper (635)
  • Jeroen Henneman (1943)
TypeTekening / Aquarel

Mooie kleurrijke tekening in een gemengde techniek van o.a. aquarel en inkt op papier van de zeer bekende en gewilde kunstenaar Jeroen Henneman!

Titel: Interieur met uitzicht op een sneeuwlandschap met zon
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen blad: 25,6 cm x 35 cm (passe-partout: 49 cm x 64 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met balpen (verso)
Materiaal: Gemengde techniek, waaronder aquarel en inkt op papier, in passe-partout
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat. (met een licht vouwlijntje in de hoek rechtsonder, valt nauwelijks op. Ingelijst niet of nauwelijks zichtbaar)

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout:
Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Afhandeling:

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

qqkv

Dit item is verkocht voor 500,00
Starttijd:03-01-2017 om 13:27
Eindtijd:16-01-2017 om 12:29