FA. (2)

Jeroen Henneman: Pool - zeefdruk Sportfondsenbad Oost, 1991 Laatste keer!

Jeroen Henneman: Pool - zeefdruk Sportfondsenbad Oost, 1991  Laatste keer! kopen? Bied vanaf 230!
Jeroen Henneman: Pool - zeefdruk Sportfondsenbad Oost, 1991  Laatste keer! kopen? Bied vanaf 230!Jeroen Henneman: Pool - zeefdruk Sportfondsenbad Oost, 1991  Laatste keer! kopen? Bied vanaf 230!Jeroen Henneman: Pool - zeefdruk Sportfondsenbad Oost, 1991  Laatste keer! kopen? Bied vanaf 230!

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Jeroen Henneman (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Pool - Sportfondsenbad Oost

Techniek: zeefdruk

Afmeting beeld: 64,8 x 85,2 cm., blad 75 x 97,2 cm.

Oplage: 21 van 100

Jaar: 1991

Gesigneerd met potlood

Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.

Conditie: goed, lichte vergeling aan papierrand rechtsonder, valt buiten het beeld

Het werk wordt aangetekend verzonden.

Starttijd:29-11-2016 om 19:13
Eindtijd:11-12-2016 om 19:13
Openingsbod€ 230
ObjectlocatieNederland