Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam'

Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam' kopen? Bied vanaf 75!
Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam' kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam' kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam' kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam' kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam' kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam' kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam' kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam' kopen? Bied vanaf 75!
  • Jeroen Hermkens (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekLitho
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27/40
Lithografie

door : Jeroen Hermkens (b. 1960)
met potlood gesigneerd, gedaterrd 1997, met titel
versie 27/40

afmeting : 58 x 43 cm ( op blad 64.5 x 49 cm )
conditie : uitstekend, voldoende marges, verso blank

Jeroen Hermkens (Sint Anthonis, 31 maart 1960) is een Nederlands lithograaf en kunstschilder.
Zijn opleiding volgde hij aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht en het Atelier lithografique Champfleury in Parijs.
In 2006 werd hij verkozen tot Nederlands Kunstenaar van het jaar.

Jeroen Hermkens (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  doorn2150

48 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
49 cm
64.5 cm
Sluit over 6d 19u 57m 57s
Openingsbod€ 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBorsbeek (Antwerpen),  België
Starttijd:28-11-2022 om 09:34
Eindtijd:11-12-2022 om 19:33