Jeroen Hermkens: Kleurengrafiek, Monaco

Jeroen Hermkens: Kleurengrafiek, Monaco kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Jeroen Hermkens: Kleurengrafiek, Monaco kopen? Bied vanaf 75!Jeroen Hermkens: Kleurengrafiek, Monaco kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  TomDeGraaf

3 verkochte items
  • Jeroen Hermkens (1960)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grafiek van Jeroen Hermkens met als onderwerp 'Monaco'.
Dit werk is door hem gemaakt in 1999 in opdracht van ING-Barings Zwitserland.
Galerieprijs is € 300 excl. lijst.
De grafiek is gedrukt van de steen in Atelier Champfleury in Parijs.
Het betreft nr 116/300, hand gesigneerd door de kunstenaar.
Het werk is ingelijst in hout, afmeting van de lijst: 57,5cm x 47,5cm.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:31-07-2015 om 20:06
Eindtijd:06-08-2015 om 20:06

Biedingen (1):

Robertjoost
4 aug. / 20:42
€ 75