Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988

Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988 kopen? Bied vanaf 140!
Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988 kopen? Bied vanaf 140!Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988 kopen? Bied vanaf 140!Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988 kopen? Bied vanaf 140!Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988 kopen? Bied vanaf 140!Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988 kopen? Bied vanaf 140!Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988 kopen? Bied vanaf 140!Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988 kopen? Bied vanaf 140!Jeroen Hermkens - kleurenlitho - 'Genova' - 1988 kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (177)
  • Jeroen Hermkens (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16 exemplaren

Een prachtig werk van de hand van Jeroen Hermkens in de voor hem zo typische stijl. In een zeer kleine oplage, van slechts zestien stuks gedrukt.

Afmeting van het blad is 77 x 57cm.

Het geheel verkeert in zeer goede conditie.

Jeroen Hermkens (1960)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
77 cm
57 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:09
Eindtijd:03-04-2022 om 19:32
Openingsbod€ 140
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland