Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 - Verkocht

Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!Jeroen Hermkens - Kleurenlitho - 'Napels' - 1993 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (177)
  • Jeroen Hermkens (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Jeroen Hermkens, bekend om zijn impressionistische stadsgezichten.

Keurige drukkwaliteit. Het werk verkeert in zeer goede conditie.

Jeroen Hermkens (1960)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-02-2020 om 16:32
Eindtijd:06-03-2020 om 22:22
bdekort
06 mrt. / 16:00
€ 80