Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek

Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!
Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Hermkens - Londen - ingelijste litho met gedicht - Epreuve - incl 2x boek kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Jeroen Hermkens (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 75 cm (h x b)
Lijst33 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Het blad is los geplaatst achter glas. Met middenvouw zoals uitgegeven.

In een aluminium lijst met gebruikssporen.

Oplage 50, dit is een epreuve artiste exemplaar.

Inclusief 2 boekwerken.

Dit item valt onder de margeregeling

in goede gebruikte staat.

Jeroen Hermkens (1960)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
80 cm
33 cm
75 cm
28 cm
Starttijd:21-05-2022 om 17:35
Eindtijd:04-06-2022 om 10:30
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland