Jeroen Hermkens - Pompei I met lijst

Jeroen Hermkens - Pompei I met lijst kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 45,00

Jeroen Hermkens - Pompei I met lijst kopen? Bied vanaf 10!Jeroen Hermkens - Pompei I met lijst kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1492 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Jeroen Hermkens (1960)
Jaartal1993
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
Lijst93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage41/55
Fraaie litho van Jeroen Hermkens in beukenhoutenlijst en zuurvrij passe partout. Genummerd en gesigneerd. U kunt het werk vooraf bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en na aankoop worden opgehaald,  verstuurd via een koerier. Het werk verkeert in goede staat. De lijst is niet nieuw maar kan zo worden opgehangen aan uw muur.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:27-11-2019 om 12:50
Eindtijd:09-12-2019 om 20:25

Biedingen (4):

jboers989
9 dec. / 18:25
€ 45
JohannavanDijk
6 dec. / 15:02
€ 40
paradijsje
6 dec. / 15:02
€ 35
paradijsje
6 dec. / 15:02
€ 10