Jeroen Hermkens - Versailles | Litho | Groot 96 x 75

Jeroen Hermkens - Versailles | Litho | Groot 96 x 75 kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 90,00

Jeroen Hermkens - Versailles | Litho | Groot 96 x 75 kopen? Bied vanaf 95!Jeroen Hermkens - Versailles | Litho | Groot 96 x 75 kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (23)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Jeroen Hermkens (1960)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 47 cm (h x b)
Lijst96 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/90
Gesigneerde grote litho van Jeroen Hermkens, getiteld Versailles. Het werk is met potlood gesigneerd en genummerd 18 / 90. Ingelijst in een houten lijst van 96 x 75 cm.

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:25-10-2019 om 12:55
Eindtijd:11-11-2019 om 18:03

Biedingen (1):

wassenaar
11 nov. / 17:27
€ 90