Jeroen Krabbé - 4 litho's - 1991 - Verkocht

Jeroen Krabbé - 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Jeroen Krabbé - 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 175!Jeroen Krabbé - 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 175!Jeroen Krabbé - 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 175!Jeroen Krabbé - 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 175!Jeroen Krabbé - 4 litho's - 1991 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (306)
  • Jeroen Krabbe (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

4 kleurenlitho's van Jeroen Krabbé onder 1 passe - partout. Afmetingen werken: H 27 x b 24 cm. Afmetingen incl. passe-partout: H84 x b73 cm. Nummer: 126/250. Conditie: in goede staat. . Alle vier de werken zijn gesigneerd en genummerd. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:29-09-2017 om 23:03
Eindtijd:05-10-2017 om 20:03
Mrspitou
05 okt. / 18:42
€ 175