Jeroen Krabbé - zeefdruk - 1991 - Verkocht

Jeroen Krabbé - zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Jeroen Krabbé - zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Krabbé - zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Krabbé - zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 90!Jeroen Krabbé - zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Jeroen Krabbe (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Jeroen Krabbe uit 1991. Nummer: 65/75. Afmetingen incl. kartonnen plaat: H73 x b53 cm. Afmetingen voorstelling: H70 x b50 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staat. Het werk is op een dikke kartonnen plaat geplakt.

De verzendkosten zijn iets hoger, omdat het werk plat verstuurd moet worden.

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:14-10-2017 om 20:25
Eindtijd:22-10-2017 om 21:25
galerietweebijdrie
18 okt. / 22:33
€ 90