Jeroen Krabbé, zilveren broche/hanger - Verkocht

Jeroen Krabbé, zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Jeroen Krabbé, zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 45!Jeroen Krabbé, zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 45!Jeroen Krabbé, zilveren broche/hanger kopen? Bied vanaf 45!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Prachtige broche van 1e gehalte zilver. 28x44 mm.ontworpen door acteur en kunstenaar Jeroen Krabbé.
De broche/hanger zelf is op de achterkant gegraveerd "Jeroen Krabbe 1999" en is slechts in beperkte oplage uitgegeven.
Gemerkt met een zwaardje 925, gesigneerd,

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
404 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:19-10-2017 om 08:29
Eindtijd:29-10-2017 om 20:29
drgv1947
29 okt. / 13:18
€ 45