950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Een zeer fraai bloemstilleven van de kunstenares Jet BOKHORST (Deventer 1924 - 2012). Met authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1956. Afmetingen met lijst: 62 cm. x 72 cm. Boardmaat: 50 cm. x 60 cm. Conditie: goed ( zie foto's). De lijst heeft wat kleine beschadigingen (echter niet hinderlijk, zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is op afspraak mogelijk.
Jet BOKHORST (Deventer 1924 - 2012), tekenaar, schilder, aquarellist en illustrator. Zie: www.rkd.nl/bokhorst.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 3-6-2017 om 18:29 |
Eindtijd | 13-6-2017 om 18:29 |