J.F.W.van der Bilt.1882-1943.Tombeau de Lazurus.

J.F.W.van der Bilt.1882-1943.Tombeau de Lazurus. kopen? Bied vanaf 750!
J.F.W.van der Bilt.1882-1943.Tombeau de Lazurus. kopen? Bied vanaf 750!J.F.W.van der Bilt.1882-1943.Tombeau de Lazurus. kopen? Bied vanaf 750!J.F.W.van der Bilt.1882-1943.Tombeau de Lazurus. kopen? Bied vanaf 750!J.F.W.van der Bilt.1882-1943.Tombeau de Lazurus. kopen? Bied vanaf 750!J.F.W.van der Bilt.1882-1943.Tombeau de Lazurus. kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
  • Johannes van der Bilt (1882-1943)

Prachtig schilderij van de kunstenaar van der Bilt.

Johannes Franciscus Willebrordus van der Bilt, geboren in 1882 te Amsterdam overleden in 1943 te New York.Hij studeerde aan de academie in Amsterdam en daarna, vanaf 1915, aan de École des Beaux Arts in Parijs bij Fernand Sabatté.

J.van der Bilt vestigde zich vervolgens als schilder in Antwerpen en ondernam van daar uit studiereizen naar Zuid-Europa en Noord-Afrika. Naast schilderijen maakte Van der Bilt ook monumentale wandschilderingen en ontwierp hij wandtapijten. In verband daarmee werkte hij in de jaren '30 bij een tapijtweverij in de Verenigde Staten.

Olieverf op paneel.Gesigneerd.

Afmetingen inclusief lijst is:56 x 48 cm.

Herkomst:collectiestreefoord.nl

Verzendkosten zijn voor rekening van de koper.

Johannes van der Bilt (1882-1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
Starttijd:01-06-2016 om 17:26
Eindtijd:15-06-2016 om 17:26
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieNederland