J.G. Seuren - Woman - met lijst!

J.G. Seuren - Woman - met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
J.G. Seuren - Woman - met lijst! kopen? Bied vanaf 45!J.G. Seuren - Woman - met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • J.G. Seuren
Jaartal1985
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
Lijst52 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi tijdsbeeld van lyrisch abstracte werk van de Amsterdamse kunstenaar Seuren.  Om het werk zit een gebruikte zilverkleurige lijst. De jaren tachtig komen weer tot leven. De lijst is gebruikt maar ziet er nog  acceptabel uit en kan direct worden opgehangen.
Gesigneerd . Het werk verkeert in  goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen.
Het werk kan ook verzonden worden via een koerier

J.G. Seuren

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (456)
66 cm
52 cm
44 cm
35 cm
Starttijd:15-11-2022 om 16:16
Eindtijd:28-11-2022 om 21:21
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier