Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Johannes Graadt van Roggen - " Achter de kerk " - Bergen NH
Ets uit 1907 - 20.6 x 26.6 cm ( niet ingelijst )
2e staat gedrukt door de etser.
Deze ets staat ook afgebeeld in het Kranenburg cahier nr. 9 uitgegeven 9 Januari 2000 -
" De eerste kunstenaars in Bergen rond 1900 "
Handgesigneerd met potlood r.o ( Reproduktie van orginele ets ) ?
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen.nh., Nederland |
Objectlocatie | Bergen.NH., Nederland |
Starttijd | 3-12-2017 om 6:55 |
Eindtijd | 10-12-2017 om 6:55 |