Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: J. Graadt van Roggen
Techniek: ets
Titel: boerderij
Nummer: 2e staat, gedrukt door de etser
Afmetingen: 30 x 40 cm
Ingelijst Lijst beschadigd
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland |
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 12-5-2017 om 16:38 |
Eindtijd | 19-5-2017 om 16:43 |