Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door J.Graadt van Roggen
Voorstelling van het portiek van de Oude Kerk in Delft
Gelijst, beeldmaat 20,6x10,6, lijstmaat 44x32
Gesigneerd in potlood r.o. 'JM GraadtvanRoggen'
Annotatie l.o. 'epreuve d'artist'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 15-10-2017 om 20:17 |
Eindtijd | 25-10-2017 om 21:17 |