950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacob Hendrik Pierneef (1886-1957) was een landschapsschilder en wordt beschouwd als een van de beste Zuidafrikaanse meesters.
Zijn litho's zijn schaars.
Formaat los blad, 45x68 cm.
Potloodgesigneerd linksonder, drukgesigneerd rechtsonder.
In zeer goede staat; lichte vergeling.
Gerolde verzending in een solide brede koker.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 6-5-2018 om 12:08 |
Eindtijd | 2-9-2018 om 22:34 |