J.H.van Mastenbroek, tekening brug over gracht - Verkocht

J.H.van Mastenbroek, tekening brug over gracht kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 60,00

J.H.van Mastenbroek, tekening brug over gracht kopen? Bied vanaf 50!J.H.van Mastenbroek, tekening brug over gracht kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  andrew

4 verkochte items
  • Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)

Tekening gesigneerd J H van Mastenbroek en gedateerd dec 1944. Brug over gracht in een stedelijke omgeving, roeiboot met personen, maten tekening 16 x 25 cm, met professioneel ouderwetse lijst, op achterkant lijst (met ballpoint?) geschreven 950,- (=fl 950?). Het liefst afhalen in Utrecht

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:19-02-2013 om 22:33
Eindtijd:05-03-2013 om 22:33
Biedingen (2)
Braamberg
05 mrt. / 22:26
€ 60
fotoart
21 feb. / 19:36
€ 50