Jim Dine - Kleurenaffiche STILL LIVE uit 1978

Jim Dine - Kleurenaffiche STILL LIVE uit 1978 kopen? Bied vanaf 50!
  • Jim Dine (1935)
TypeAffiches
Jaartal1978
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
Prachtige grote Tentoonstellingsposter van Jim Dine uit 1978/79

De poster werd ontworpen door Jim Dine voor zijn tentoonstelling bij PACE/COLUMBUS
Afmeting blad 80 x 63.5 cm in zeer goede staat.
James Lewis (Jim) Dine (Cincinnati, 16 juni 1935) is een Amerikaans beeldhouwer en popartkunstenaar.

Jim Dine (1935)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (35)

2025 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
80 cm
63 cm
Sluit over 2d 14u 36m 58s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:18-09-2022 om 07:58
Eindtijd:27-09-2022 om 22:42