Niet of onleesbaar gesigneerd - Jimmy Wiggers - ets: Haarlemmer... - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Jimmy Wiggers - ets: Haarlemmer... kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Jimmy Wiggers - ets: Haarlemmer... kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jimmy Wiggers - ets: Haarlemmer... kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jimmy Wiggers - ets: Haarlemmer... kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Jimmy Wiggers. Titel: Haarlemmer........ Afmetingen voorstelling: H16,5 x b20,5 cm.
Het werk is op de achterzijde gesigneerd.

Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Rechtsonder zit in het witte gedeelte een vouwtje.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
25 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:30-09-2018 om 22:35
Eindtijd:14-10-2018 om 20:40
emiliomosini
01 okt. / 22:49
€ 1