Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prent van Jiri Kolar (1914-2002)
Titel: Fabel vom Zeppelin, die nicht wusste, wie zu landen
Jaar: 1996
Techniek: kleurenlitho
Afmeting afbeelding: 49,5x38,5 cm op 82x59,5 cm.
Oplage: niet aangegeven
Gesigneerd
Materiaal: Stevig papier
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten:
Starttijd | 19-9-2013 om 15:41 |
Eindtijd | 3-10-2013 om 15:41 |