Jits Bakker - Acrobaten -acryl op canvas doek- - Verkocht

Jits Bakker - Acrobaten -acryl op canvas doek- kopen? Bied vanaf 35!
Jits Bakker - Acrobaten -acryl op canvas doek- kopen? Bied vanaf 35!Jits Bakker - Acrobaten -acryl op canvas doek- kopen? Bied vanaf 35!
  • Jits Bakker (1937-2014)
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk werk van de bekende kunstenaar uit De Bilt. In staat van nieuw, zonder lijst. Kan verzonden worden als brievenbuspakketje.

Jits Bakker (1937-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
13 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 37,95 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 13:24
Eindtijd:06-10-2022 om 17:47
Tarras
06 okt. / 15:54
€ 33