JJ van der STAP - WINTERLANDSCHAP bij DELFT - Verkocht

JJ van der STAP - WINTERLANDSCHAP bij DELFT kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

JJ van der STAP - WINTERLANDSCHAP bij DELFT kopen? Bied vanaf 65!JJ van der STAP - WINTERLANDSCHAP bij DELFT kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Jan J. van der Stap (1874-1940)

Joh Jac van der STAP

WINTERLANDSCHAP met VISSERSBOOTJE

olieverf op eiken paneel in de maat 9 x 13 cm

GESIGNEERD ONDER  VAN DER STAP

In een oud lijstje in de maat 22 x 25 cm

Schilderij verkeerd in goede orginele staat

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:09-06-2014 om 20:11
Eindtijd:17-06-2014 om 20:11