Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1897. Potlood gesigneerd linksonder.
Met stempel "Gedrukt door den etser".
Beeldmaat 20,7 x 27,4 cm. Bladmaat 32 x 48 cm. Losbladig.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 9-12-2017 om 13:28 |
Eindtijd | 23-12-2017 om 19:28 |