Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1912. Potlood gesigneerd rechtsonder.
Genummerd 98/100 linksonder.
Beeldmaat 31 x 38 cm. Bladmaat 45 x 55 cm. Losbladig.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 9-12-2017 om 13:22 |
Eindtijd | 27-12-2017 om 8:48 |