J.M.A. RIEKE 19de EEUWSE AQUAREL TONEELVOORSTELLING AMSTERDAM

J.M.A. RIEKE 19de EEUWSE AQUAREL TONEELVOORSTELLING AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 15,00

J.M.A. RIEKE 19de EEUWSE AQUAREL TONEELVOORSTELLING AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 1!J.M.A. RIEKE 19de EEUWSE AQUAREL TONEELVOORSTELLING AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Johan Martinus Anthon Rieke (1851-1899)
TypeTekening / Aquarel

Fraaie aquarel van een toneelscene rond 1890 door

J.M.A. Rieke

Aquarel op velum

37 x 22 cm , afbeelding 20 x 15 cm

Met monogram rechts onder

Johannes Martinus Anton Rieke (1851-1899) is een Amsterdamse  schilder en tekenaar. Hij heeft talloze stadsgezichten en gebouwen getekend. Het vak leerde hij van z'n vader de schilder J.G.L.Rieke

Hij heeft van vele, deels niet meer bestaande, schouwburgen in Amsterdam zowel interieur- als exterieurtekeningen gemaakt. De zeer gedetailleerde getekende en met aquarelverf ingekleurde schouwburginterieurs en -exterieurs vormen een belangrijke bron voor de theatergeschiedenis. Eind 19de eeuw kocht de gemeentearchivaris regelmatig werk van J.M.A. Rieke voor de collectie van het archief.

Hij exposeerde op de Tentoonstellingen van Levende Meesters in Amsterdam, Utrecht, Groningen, Den Haag en Rotterdam.

Lage startprijs !

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:26-12-2016 om 16:36
Eindtijd:01-01-2017 om 16:36

Biedingen (8):

tverbeek
1 jan. / 13:31
€ 15
27828
1 jan. / 13:06
€ 13
Welkoop
1 jan. / 12:18
€ 11
27828
31 dec. / 16:04
€ 9
Welkoop
31 dec. / 13:12
€ 7
27828
30 dec. / 17:31
€ 5
Welkoop
30 dec. / 07:11
€ 3
27828
28 dec. / 17:47
€ 1