Anton Heyboer - Gemengde techniek op doek - Systeem - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!
Robert Terwindt - Grote monochrome Ets "naakte vrouw op het strand" potloodgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1890. Potlood gesigneerd rechtsonder. In de plaat gesigneerd linksonder.
Beeldmaat 24 x 16,8 cm. Bladmaat 34 x 25,5 cm. Losbladig.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 14-2-2017 om 19:54 |
Eindtijd | 1-3-2017 om 10:25 |