Hier is een heel mooi werk van Jo Delahaut uit zijn mooiste blauwe periode (jaar 70). Het meet 50x35 cm. Oplage 7/50. Dit werk is niet vermist of gescheurd, maar er was vochtigheid. Eventueel zorgen voor een restauratie (er zijn behandelingen voor het papier).De foto's maken deel uit van de beschrijving.
Beschadigd
Hier is een heel mooi werk van Jo Delahaut uit zijn mooiste blauwe periode (jaar 70). Het meet 50x35 cm. Oplage 7/50. Dit werk is niet vermist of gescheurd, maar er was vochtigheid. Eventueel zorgen voor een restauratie (er zijn behandelingen voor het papier).
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 18,00
€ 18,00
Europese Unie
€ 18,00
Wereldwijd
€ 30,00
Extra