Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op board - gebergte - Verkocht

Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op board - gebergte kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op board - gebergte kopen? Bied vanaf 95!Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op board - gebergte kopen? Bied vanaf 95!Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op board - gebergte kopen? Bied vanaf 95!Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op board - gebergte kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jo Lodeizen (1892-1980)

Een prachtig berggezicht van de kunstenaar Jo Lodeizen. Zonder lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen board: 54 cm. x 45 cm. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is ook een optie. RKD.nl/lodeizen.

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:30-09-2016 om 22:07
Eindtijd:10-10-2016 om 22:07
amesnir
10 okt. / 18:34
€ 95