Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - duingezicht - Verkocht

Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - duingezicht kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 110,00

Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - duingezicht kopen? Bied vanaf 75!Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - duingezicht kopen? Bied vanaf 75!Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - duingezicht kopen? Bied vanaf 75!Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - duingezicht kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jo Lodeizen (1892-1980)

Een prachtig duingezicht van de kunstenaar Jo Lodeizen. Zonder lijst. Gemonogrammeerd links onder en gedateerd 1929. Afmetingen doek: 45 cm. x 35 cm. Conditie: goed. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is ook een optie. Info: RKD.nl/lodeizen.

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:30-09-2016 om 21:55
Eindtijd:10-10-2016 om 21:55
Biedingen (7)
nienhuys
10 okt. / 16:31
€ 110
stad010
10 okt. / 16:31
€ 100
nienhuys
10 okt. / 16:31
€ 95
stad010
10 okt. / 16:31
€ 90
nienhuys
04 okt. / 23:41
€ 85
stad010
03 okt. / 22:30
€ 80
nienhuys
01 okt. / 21:48
€ 75