Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - landschap - reflectie in het water - Verkocht

Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - landschap - reflectie in het water kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 250,00

Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - landschap - reflectie in het water kopen? Bied vanaf 195!Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - landschap - reflectie in het water kopen? Bied vanaf 195!Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - landschap - reflectie in het water kopen? Bied vanaf 195!Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - landschap - reflectie in het water kopen? Bied vanaf 195!Jo Lodeizen (1892-1980) - olieverf op doek - landschap - reflectie in het water kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jo Lodeizen (1892-1980)

Een prachtig landschapsschilderij van de kunstenaar Jo Lodeizen. Zonder lijst. Getiteld: reflectie in het water. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1939. Afmetingen doek: 80 cm. x 60 cm. Conditie doek: heel goed. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is een optie.

Info:

Jo Lodeizen was van oorsprong onderwijzer en begon op latere leeftijd met het schilderen van landschappen, stillevens met boeken en figuren. Zijn leermeester was H.P. Bremmer. Via deze schilder-kunstpedagoog werd zijn werk aangekocht door o.a. Hélène Kröller-Müller.

Musea: o.a. Museum Kröller-Müller in Otterlo.

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:12-10-2016 om 23:22
Eindtijd:22-10-2016 om 23:22
Biedingen (5)
EBi
22 okt. / 22:10
€ 250
Judith1
22 okt. / 22:10
€ 250
EBi
22 okt. / 21:53
€ 225
Judith1
21 okt. / 22:10
€ 205
axentpbl
16 okt. / 16:05
€ 195