Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening

Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!
Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!
  • Jo Maes (1903-1980)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1974
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Krijttekening van Jo Maes.  Voorstelling: Portretstudie Man met Baard. Gesigneerd en gedateerd 'Jo Maes ‘74’.  Bevestigd achter een passepartout. Niet ingelijst.

  • Afmetingen: 24cm x 26 cm (beeld), 27 cm x 25 cm (papier) en 42 cm x 46 cm (passepartout).

  • Verzending: dit kavel wordt zorgvuldig verpakt verzonden (inclusief 'track & trace' en verzekering).

Deze krijttekening bevindt zich in goede onbeschadigde staat. Bevestigd achter een passepatout met sporen van verkleuring als gevolg van de lichtinwerking en het afdekkarton van de vroegere verloren gegane omlijsting.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helvoirt, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 30,00

Jo Maes (1903-1980)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  wvdst
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
27 cm
24 cm
Starttijd22-11-2021 om 18:14
Eindtijd2-12-2021 om 21:04
Openingsbod € 15
ObjectlocatieHelvoirt,  Nederland