Krijttekening van Jo Maes. Voorstelling: Portretstudie Man met Baard.
Gesigneerd en gedateerd 'Jo Maes ‘74’. Bevestigd achter een passepartout. Niet
ingelijst.
Afmetingen: 24cm x 26 cm (beeld), 27 cm x 25 cm (papier) en 42 cm x
46 cm (passepartout).
Verzending: dit kavel wordt zorgvuldig verpakt verzonden
(inclusief 'track & trace' en verzekering).
Goed
Deze krijttekening bevindt zich in goede onbeschadigde staat. Bevestigd achter een passepatout
met sporen van verkleuring als gevolg van de lichtinwerking en het afdekkarton van de vroegere verloren gegane omlijsting.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helvoirt, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 30,00