Jo Niemeyer 3 zeefdrukken

Jo Niemeyer  3 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!

Jo Niemeyer 3 zeefdrukken

Verkoopprijs: € 15,00

Jo Niemeyer  3 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!Jo Niemeyer  3 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!Jo Niemeyer  3 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!Jo Niemeyer  3 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Jo Niemeyer (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

3 x Mooie originele zeefdruk van deze bekende kunstenaar.

Nooit ingelijst geweest.

Gesigneerd.

Ca 60 x 43 cm. en ca 23 x 23 cm.

1 x niet gesigneerd de ander 2 wel.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:15-02-2017 om 11:00
Eindtijd:22-02-2017 om 19:00

Biedingen (5):

eefrem
19 feb. / 23:16
€ 15
pizzahut
19 feb. / 10:52
€ 13
eefrem
19 feb. / 10:52
€ 11
pizzahut
19 feb. / 10:52
€ 11
eefrem
17 feb. / 12:15
€ 1