Joan Miro - Affiche SALA SAN PRUDENCIO uit 1986

Joan Miro - Affiche SALA SAN PRUDENCIO uit 1986 kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro - Affiche SALA SAN PRUDENCIO uit 1986 kopen? Bied vanaf 50!Joan Miro - Affiche SALA SAN PRUDENCIO uit 1986 kopen? Bied vanaf 50!
  • Joan Miro (1893-1983)
TypeAffiches
Jaartal1986
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 56 cm (h x b)
Prachtige grote tentoonstellingsposter van Joan Miro.

Deze poster is gemaakt ter gelegenheid van de tentoonstelling in 1986 in Sala San Prudencio--Caja Provincial de Alava
Afmeting poster 70 x 56 cm in nieuwstaat.
Miró is een van de belangrijkste surrealistische kunstenaars. In Parijs werd hij bevriend met onder meer Pablo Picasso, Max Ernst, Hans Arp en René Magritte. Miró werd beïnvloed door het kubisme, maar heeft nooit een volledige abstractie doorgezet. De vormen in zijn werk blijven altijd refereren aan een realiteit – die van de werkelijke wereld of die van dromen. In 1925 ontmoette Miró de grondlegger van het surrealisme, André Breton. Miró heeft zich nooit formeel bij het surrealisme aangesloten, maar Breton zag hem als de grootste surrealist.

Joan Miro (1893-1983)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
56 cm
70 cm
Sluit over 4d 20u 41m 21s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:21-09-2022 om 07:07
Eindtijd:30-09-2022 om 22:57