Joan Miro - Kleurenoffset Affiche: XIII Congreso Nacional de Cirugia uit 1980 - Verkocht

Joan Miro - Kleurenoffset Affiche: XIII Congreso Nacional de Cirugia uit 1980 kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro - Kleurenoffset Affiche: XIII Congreso Nacional de Cirugia uit 1980 kopen? Bied vanaf 50!Joan Miro - Kleurenoffset Affiche: XIII Congreso Nacional de Cirugia uit 1980 kopen? Bied vanaf 50!Joan Miro - Kleurenoffset Affiche: XIII Congreso Nacional de Cirugia uit 1980 kopen? Bied vanaf 50!
  • Joan Miro (1893-1983)
TypeAffiches
Jaartal1980
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Prachtige Tentoonstellingsposter van Joan Miro uit 1980.

Afmeting werk 76 x 56 cm in nieuwstaat.
Het werk is in de druk gesigneerd.
Deze tentoonstellingsposter is ontworpen voor 13e Congreso National de Cirugia in Barcelona.

Joan Miró was een Spaans kunstschilder, beeldhouwer, graficus en keramist, afkomstig uit Catalonië. Hij wordt gezien als een van de grootste surrealisten.

Joan Miro (1893-1983)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2022 om 08:41
Eindtijd:02-09-2022 om 22:03
DaJes
31 aug. / 08:49
€ 50