Iedere maandag een Special
Hein Severijns - Vaas met kristalglazuur
Carmen Herrera - Zonder titel (NWR) * handgesigneerd
Willy Hagenbeek - Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij
Corneille - ingelijste litho De engel naar Rubens, 2002